У Пирогово — за настроєм! Киян чекають на День дитячої творчості та Фестиваль Весни

Автор: Любава Лисичкіна
18:21 22.05

Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує киян та гостей міста на трьоденний святковий захід. Тут і дітям роздолля, і дорослим розвага.

У Пирогово — за настроєм! Киян чекають на День дитячої творчості та Фестиваль Весни
Як деталізують організатори,  у святі   візьмуть участь дитячі фольклорні колективи, гуртки та студії народного мистецтва – вишивки, писанкарства, гончарства (ліплення), витинанки, декоративного розпису, різьблення по дереву, художньої обробки шкіри, лозоплетіння, соломкоплетіння, виготовлення українських народних інструментів та ін.
 
Художні школи представлятимуть картини юних митців на різноманітну тематику, художній розпис на склі, скульптуру, художнє ковальство. 
 
За допомогою майстрів, які проводитимуть майстер класи, можна долучитися до створення зразків народного мистецтва – вишивки, писанок, кошиків та ін., поспілкуватися з авторами витворів та керівниками гуртків та студій, придбати щось на згадку.
 
Свято розпочнеться о 13 годині на Співочому полі (експозиція «Середня Наддніпрянщина та Південь України»).
 
29 травня до Дня дитячої творчості відбудеться концетний виступ до 30-річчя Народного художнього колективу ансамблю народної музики “Первоцвіт” Київського Палацу дітей та юнацтва. 
 
30 травня пройде Фестиваль Весни. Концертна програма розпочинається о 13:00.
 
До слова,  відомо як відзначатимуть День Києва-2021 (ПРОГРАМА).

Великий Київ у Google News

підписатися