У президента вимагають скасувати ЗНО з математики та переглянути шкільні програми

Автор: Любава Лисичкіна
12:45 18.09

Наразі ЗНО з математики є обов’язковим на рівні із ЗНО з української мови. А вимога перегляду шкільної програми для учнів молодших класів з англійської мови пов’язана з тим, що передбачає необхідність занять дітей з репетиторами.

У президента вимагають скасувати ЗНО з математики та переглянути шкільні програми

Відповідні звернення містяться у петиціях №22/123450-еп та №22/123440-еп.

Автор петиції  щодо ЗНО вважає, що   немає сенсу здавати математику, адже майже половині випускників для наступного вступу до ВУЗів вона не потрібна.

“Але для старшокласників є неймовірно важким вивчення зайвого для них  предмету. Точні науки даються не всім. Ми не хочемо лишатись майбутнього через це”, – ідеться у зверненні.

Щодо перегляду шкільної програми з англійської мови, автор наголошує, що вона складена таким чином, що діти не вивчають абетку, а відразу повинні вчитись читати та вивчати граматику.

“Програма, хаотична та дуже недосконала. Про це говорять не тільки батьки і діти, а й зазначають самі вчителі. Програма прямо передбачає необхідність занять дітей з репетиторами, що суперечить Конституції України, так як не кожна дитина має таку можливість, а право на освіту – це конституційна гарантія”, – наголошується у зверненні.

Президента просять втрутитися в процес та дати вказівку допрацювати існуючі програми з даної дисципліни, із залученням до цієї роботи практикуючих викладачів.

До слова,  у передмісті відкриють пів сотні «активних» парків: скільки вже працюють і де.

Великий Київ у Google News

підписатися