У представників партії «Європейська Солідарність» провели обшуки

Автор: Марія Супрун
17:50 29.12.2021

У представників партії “Європейська Солідарність” в оселях провели обшуки по так званій “вугільній справі”, в межах якої п’ятого президента, лідера “ЄС” Петра Порошенка звинувачують у державній зраді.

У представників партії «Європейська Солідарність» провели обшуки

Про це під час брифінгу повідомив очільник штабу “Європейської Солідарності” Олександр Турчинов.

Зокрема, 28 грудня о 7 ранку правоохоронці обшукували оселю помічника п’ятого президента Юрія Оніщенка, ексдепутата Сергія Березенка, та інших партійців.

“Вони шукали документи, пов’язані з вугіллям 2014 року. Безумовно, вони нічого не знайшли і не могли знайти. Але мета таких обшуків – це не збирання якоїсь доказової бази. Мета цих обшуків – демонстративний терор, залякування та демонстративне приниження. Уявіть собі – у родин маленькі діти. О 7 годині ранку вриваються у вашу оселю люди, які самі не знають, що хочуть знайти. Це безумовно не створює радісний настрій перед новорічними святами”, – сказав Турчинов.

Співголова фракції “ЄС”, народна депутатка Ірина Геращенко заявила, що зараз відбувається тиск на партійців та членів їхніх родин. За словами депутатки, невідомі телефонували матері її колеги, депутатки від партії “ЄС” Софії Федини та ставили їй свої вимоги.

Турчинов переконаний, що тиск на партію “ЄС” триватиме і надалі. Щобільше, за його словами, чинний президент України Володимир Зеленський ставить перед силовиками задачу не боротися з російською агресією, а боротися з “ЄС” та Петром Порошенком, адже за всіма рейтингами вони виходять на лідируючі позиції.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко сказав: “Моїм планам ніяк не перешкоджають будь-які дії Зеленського”.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин