У поліклініці Охматдиту приймають лікарі понад 30 спеціальностей: як записатися на прийом

Автор: Любава Лисичкіна
21:44 05.08

Попри воєнний час, лікарі приймають пацієнтів та продовжують надавати медичну допомогу. КДП працює в дві зміни з 8-00 до 18-00, крім вихідних.

У поліклініці Охматдиту приймають лікарі понад 30 спеціальностей: як записатися на прийом Фото: Охматдит
Про те, як потраприти до консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит» розповіли в медзакладі.
 
Перевагою КДП НДСЛ «Охматдит» є можливість українським дітям та жінкам репродуктивного віку в короткий термін отримати висококваліфіковану мультидисциплінарну консультативну допомогу та провести всебічні діагностичні і лабораторні обстеження.
 
Записатися на прийом до різнопрофільних спеціалістів можна за посиланням: https://ohmatdyt.simplex-med.com
 
Покрокова інструкція як рареєструватися на прийом до лікаря — за посиланням: https://sites.google.com/view/reestraciya-ohmatdyt/покрокова-інструкція
 
На базі Консультативно-діагностичної поліклініки проводяться консультації провідними науковими співробітниками з медичних кафедр. Запис та відбір пацієнтів проводять завідувачі відділень після повного обстеження та огляду пацієнта. Консультації проводять згідно затверджених графіків: http://surl.li/coxfu.
 
Із запитаннями можна звернутися до кол-центру за номером +380 (44) 344 19 54, або написати медикам  у соцмережах (Фейсбук, Інстаграм, Телеграм) або на електронну адресу [email protected]
 
Поліклініка знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7-9.  

Великий Київ у Google News

підписатися