Як розповіли у Бучанській міськраді, у справжні витвори мистецтва діти громади, які пережили окупацію, перетворювали відстріляні снарядні гільзи. Щоби назавжди закарбувати в пам’яті свою власну перемогу.
Вийшло неймовірно потужно!
«Це дуже важливий для нашого міста проект — по суті старт системного збору експонатів з часів боїв та окупації і звільнення Бучанської громади. Також важливо, що музейну справу розпочали діти, яких запросили не лише з Бучі, а й з Ворзеля, Бабинець та інших старостатів. Окупація — це наш спільний біль, який об’єднав всіх в минулому році, а створення музею буде тим місцем, де ми об’єднаємо нашу пам’ять для майбутніх поколінь», — каже заступниця Бучанського міського голови Михайлина Скорик-Шкарівська.
Музей Бучі діятиме у приміщенні ЖК «Континент». Наразі, поки музей ще наповнюється експонатами.
Графік роботи Музею:
з понеділка по суботу;
з 10:00 до 14:00.
Сьогоднішній майстер-клас перформанс «Трансформація зброї» організував Андрій Страховський, компанія Strakhovskyi Group та ГО «Я-бучанець». За підтримки Бучанської міської ради, міського голови Анатолія Федорука, українського актора, теле- та радіоведучого Андрія Джеджули, Weapon Transformation та художниці Анастасії Астаф’євої.