У Парку захисників України – жодного ліхтаря, а от у парку біля РДА – аж 126

Автор: Любава Лисичкіна
10:17 18.09

У 2016 році на місці майбутнього парку була урочисто закладена символічна гільза від 125-міліметрового снаряду. У 2019 році у парку на вул. Вінницькій завершили капітальний ремонт. Але забули про освітлення

У Парку захисників України – жодного ліхтаря, а от у парку біля РДА – аж 126
Про ситуацію стало відомо з допису Олексія Пчелинцева в одній зі спільнот району.
 
За словами киянина, у парку на вул.Вінницькій немає жодного стовпа освітлення. 
 
“На відстані 800 метрів від парку – меморіалу захисників України є парк Солом’янської адміністрації за площею вони майже однакові. В ньому 126 фонарів освітлення.
Така неповага до захисників України ! За п’ять років реконструкції парку не встановити жодного фонаря освітлення!”, – розповів Пчелинцев.
 
Він зауважує, що було би доцільно правильно розставляти пріоритети. 
 
“Ми, кияни,потребуємо таких піарних проектів як синя рука, червоний кит, скляний міст, який зовсім не скляний, в останню чергу. В першу чергу ми потребуємо елементарних умов для нашого існування: вода, асфальт – не ями, не траншеї, тротуар, фонарні стовпи, освітлення, чистота”, – нагадав чоловік.
 
У парку на вул. Вінницькій був проведений капітальний ремонт. Там облаштували пішохідні доріжки з ФЕМ, новий газон, встановили по 28 паркових лав та урн для сміття. Також працівники КП УЗН Солом’янського району облаштували живопліт з граба, створили квітники та висадили майже сотню ялин і верб.
 
До слова, в Києві бювет «Джерело» стане цілодобовим артпростором (ФОТО). 

Великий Київ у Google News

підписатися