У парку “Перемога” створять меморіал полеглим воїнам АТО. На його місці заклали капсулу

16:46 11.10.2020

У столичному парку «Перемога» заклали капсулу, де встановлять меморіальний знак полеглим воїнам АТО. Знак вшановуватиме загиблих воїнів Дніпровського району і буде нагадуванням про те, що хлопці пішли захищати нас усіх і саме завдяки їм ми можемо жити в спокійному місті, без пострілів, без вибухів.

У парку “Перемога” створять меморіал полеглим воїнам АТО. На його місці заклали капсулу
Світлодіодне освітлення

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

В Києві 31 тисяча учасників АТО. Як для майже трьохмільйонного міста, то цифра здається невеликою. Але за кожним воїном є ще родини, дружини, матері, діти. Кількість людей, яких зачепила війна – величезна. Тому для мене це не просто камінь – це об’єкт, який має нас навчити бути вдячними. Люди, які не були в АТО, не розуміють, що там відбувається. І цей знак змусить кожного замислитись про ці події. Це буде нагадуванням про те, що хлопці пішли захищати нас усіх і саме завдяки ним, ми можемо жити в спокійному місті, без пострілів, без вибухів. Я вдячна їм усім та вдячна ініціаторам за ідею встановлення цього пам’ятника”, – зазначила Марина Хонда.

Макет меморіального знака зараз перебуває на обговоренні з громадськістю. Поряд зі знаком також буде проведено облаштування території.

За даними КМДА, у Києві перебуває на обліку 30 476 учасників АТО/ООС. Загинули або померли 397 учасників бойових дій на сході України. У Дніпровському районі проживає 1934 учасники АТО/ООС. Загиблих та  поранених в ході проведення АТО/ООС – 35 та 27 осіб відповідно.

Читайте також: “Така рана на тілі історії України не затягнеться”. Президент вшанував пам’ять загиблих воїнів  

Нагадаємо, райони лівого берега об’єднались в створенні меморіалу Воїнам АТО.

Великий Київ у Google News

підписатися