Автор: Любава Лисичкіна
14:19 19.05

Близько 150 учасників зі своїми улюбленцями взяли участь у забігах на 1 та 5 кілометрів, серед яких були й військовослужбовці Збройних сил разом із чотирилапими напарниками.

У парку Муромець проходить мультиспортивний “Кросфест. Весна 2024”: забіг з собаками, дітки, дуатлон (фото) Фото: Cross Fest

Про це розповіли організатори забігу.

18 і 19 травня в столичному парку Муромець проходить мультиспортивний захід “Кросфест. Весна 2024”.

Забіг із собаками

Перший день змагань, 18 травня, розпочався із забігів з собаками, які після тривалої перерви таки повертаються до змагальної програми. Востаннє подібні забіги Run Ukraine організовував ще у 2021 році в рамках 12-го Київського марафону.

Близько 150 учасників зі своїми улюбленцями взяли участь у забігах на 1 та 5 кілометрів. Також разом з чотирилапими напарниками взяли участь  у забігу й військовослужбовці Збройних Сил України.

Перемогу на дистанції 1 кілометр з собакою святкували Дмитрій Сударєв і хаскі, на ім’я  Айс, які з самого старту вирвалися в лідери.

А на дистанції 5 кілометрів з собакою найшвидшими стали чотирилапий Спарк і Максим Дмитрук, а у жінок тріумфували Марія Світельська та її пес.

Дитячі старти

Окрім забігів з собаками також проходили дитячі старти, які  були абсолютно безкоштовними. Юні атлети мали змогу спробувати свої сили з бігу на 300, 500 і 1000 метрів та у велосипедних заїздах на 200, 600 і 1200 метрів.

Участь у цих стартах взяли діти віком до 12 років, а наймолодшому учаснику було трохи більше 1 року і він разом з батьками подолав 200 метрів на біговелі.

Окрім цього, до забігів також долучилися діти з вадами розумовго розвитку.

Дуатлон

Крім того, відбулися перші за останні 3 роки змагання з дуатлону від Run Ukraine – “Крос. Дуатлон”, який пройшов  в межах мультиспортивного заходу Кросфест. Весна 2024.

Перемогу на основній дистанції здобула відома українська велосипедистка, амбасадорка велосипедного партнера Кросфесту компанії Specialized, Ольга Віюк, для якої це був дебютний старт у дуатлоні. Ольга одразу захопила лідерство і фінішувала першою х відривом майжу у 9 хвилин – 1:27:34.  Другою фінішну лінію перетнула триатлетка Анастасія Ігнаткіна. Її результат – 1:36:18. А третьою стала Анастасія Волошина – 1:37:46.

Серед чоловіків на дистанції дуатлон перемогу з результатом 1:12:12 здобув Зайченко Антон. Другим став Владислав Харенко – 1:12:54. А третім з відривом у 7 секунд фінішував Віктор Макаренко – 1:13:01. В дуатлон-естафеті найкращою стала команда AeroStar-TeamOne.

Зазначимо, що як і всі події від Run Ukraine, Кросфест. Весна 2024 має благодійну складову і 50 % від прибутку буде передано на потреби 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR.

До слова,  кінотеатр “Жовтень” влаштує до Дня Києва фестиваль-кіномандрівку у часі