У парку Бучі оселилися лисенята. Вони худі, без шерсті та шукають їжу в урнах (ФОТО)

19:55 02.10

У парк міста Буча кілька місяців тому зайшла вагітна лисиця і згодом оселилася там з лисенятами. Наразі тварини в жахливому стані – вони худі, випадає шерсть, звірі шукають їжу в урнах. Місцеві зоозахисники намагаються їх врятувати та просять допомоги.

У парку Бучі оселилися лисенята. Вони худі, без шерсті та шукають їжу в урнах (ФОТО)

Про це у Facebook написала власниця центру «Крила птаха» Марія Микитюк.

За її словами, одне лисеня з трьох вже вдалося відловити, підлікувати, вакцинувати та випустити в заповідній зоні. На його лікування пішло близько 10 000 грн.

Але в парку залишились ще двоє лисенят. Їх намагаються спіймати, але поки спроби не увінчалися успіхом. Та навіть, якщо їх відловлять, на їх лікування у Марії не вистачить коштів.

“У нас немає ресурсу допомогти ще двом – лікування і утримання в даний час вийшло досить дорогим і ми не потягнемо фінансово просто ніяк. Можливо, інші зоозахисні організації погодяться допомогти? А ми все пояснимо і точно активно і якісно допоможемо в вилові і з документами на випуск в заповіднику: це не складно, але необхідні час і терпіння. Ми не можемо відчувати себе емоційно комфортно, коли знаємо, що вони поступово вмирають живцем. Будемо самостійно ловити і цих двох лисенят”, – зазначила зоозахисниця.

Якщо хтось хоче допомогти фінансово – реквізити є у пості за посиланням.

Нагадаємо, сутичка ворони з кажаном на столичному Хрещатику стала одним з найкращих фото дня агентства Reuters.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...