У пам’ять про загиблого студента-медика названо медичний підрозділ

Автор: Любава Лисичкіна
23:11 12.08.2023

Олександр Тихоненко – колишній студент медичного факультету імені НМУ О.О. Богомольця, з 2015-го добровольцем брав участь в антитерористичній операції.

У пам’ять про загиблого студента-медика названо медичний підрозділ

Про історію свого випускника розповіли у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

Олександр перебував на передовій з початку повномасштабної війни. Бойовий медик із позивним “Єтті” служив у 146 батальйоні 116-ї окремої бригади територіальної оборони.

 Останніми роками пов’язував своє життя лише з армією, бо вважав, що його місія – допомагати людям. У січні сім’я втратила з ним зв’язок. Вже згодом з’ясувалося, що Олександр Тихоненко був єдиним медиком з усього підрозділу, який мав бойовий досвід. Він поїхав на бойове завдання під Соледар, щоб забрати своїх поранених і загиблих побратимів. Під час виконання цього завдання Олександр героїчно загинув.

Добрий, сильний, мужній серцем велет, як називали його побратими, героїчно загинув, захищаючи країну від російських окупантів і став лицарем українського війська на небесах.

 Олександр Тихоненко нагороджений відзнакою Президента «За участь в антитерористичній операції», відзнакою Православної Церкви України «За жертовність і любов до України», медаллю «Захиснику Батьківщини», нагрудним знаком «Учасник АТО» (нагорода Генерального штабу Збройних Сил України) та медаллю «Доброволець».

Нині позивним Олександра Тихоненка названий медичний підрозділ «Медики Єтті».

Відомо, загинула бойова медикиня, яка врятувала всіх поранених, що потрапляли до її рук.

 

Великий Київ у Google News

підписатися