У низці регіонів України пролунали вибухи

Автор: Марина Максенко
21:54 03.05

Увечері 3 травня в низці регіонів України фіксують звуки вибухів.

У низці регіонів України пролунали вибухи

За попередньою інформацією, по Львівщині завдали ракетних ударів, повідомив голова Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максим Козицький.

Вибухи у Львові також підтвердив мер міста Андрій Садовий. Унаслідок ракетного удару пошкоджені три електропідстанції. Дві насосні станції без струму, водопостачання у місті відновлюють через альтернативні джерела електроенергії. Також у частині Львова — перебої з електропостачанням.

Звуки вибухів також фіксували на Вінниччині. Очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов повідомив, що звуки, які чули вінничани, — робота нашої ППО. Уламки збитих ракет шукають.

Голова Долинської міської територіальної громади, що в Кіровоградській області, Євгеній Звіздовський підтвердив “приліт” ракети на території громади.

Окрім того, у соцмережах також повідомляли про звуки вибухів у Дніпропетровській та Київській областях, але офіційного підтвердження наразі немає.

Станом на 20:50 майже по всій території України оголошена повітряна тривога.

“Суспільне” повідомляє про вибухи у Миколаєві.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита повідомив про приліт ракети в інфраструктурний об’єкт у гірському районі Закарпаття. На місці працюють служби, інформація щодо пошкоджень та можливих жертв уточнюється.

Великий Київ у Google News

підписатися