У Нацвідборі на Дитяче Євробачення перемогла 13 річна Злата Дзюнька

Автор: Марина Максенко
06:22 19.09.2022

У фіналі Національного відбору на участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2022 перемогу здобула 13-річна Злата Дзюнька з авторською піснею “Незламна”.

У Нацвідборі на Дитяче Євробачення перемогла 13 річна Злата Дзюнька
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Суспільне.

“18 вересня відбувся фінал Нацвідбору на участь у Дитячому Євробаченні-2022. Ім’я переможця назвали у прямому ефірі на сторінках Суспільного, який забезпечує участь представника на пісенному конкурсі. За результатами голосування перемогла Злата Дзюнька з піснею “Незламна”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином, дівчина представлятиме Україну на 20 Дитячому пісенному конкурсі Євробачення, який відбудеться 11 грудня в Єревані (Вірменія).

За інформацією Суспільного, Злата проживає у місті Рава-Руська Львівської області, є учасницею та лауреаткою багатьох конкурсів і фестивалів, зокрема Prague Art Festival (Чехія), Zvaigzdziu sonata 2022 (Литва), Vistula Sounds 2022 (Польща).

Повідомляється, що переможця фіналу Нацвідбору на Дитяче Євробачення традиційно визначали за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%). До складу журі за результатами голосування потрапили Христина Соловій, Мирослава Салій та Анжеліка Рудницька.

До фіналу відбору увійшли п’ятеро учасників із понад пів сотні охочих, які подали заявки на участь у конкурсі. Крім переможниці, це були дует “Софія Артеменко та DJ Polіnka”, Єлизавета Петрук, Дар’я Реброва та Діана Стасюк.

Великий Київ у Google News

підписатися