У Нацбанку розповіли про роботу банків під час блекаутів

Автор: Марина Максенко
04:54 22.10.2023

Голова Національного банку України Андрій Пишний розповів, як працюватимуть банки в період можливих блекаутів через обстріл російських окупантів.

У Нацбанку розповіли про роботу банків під час блекаутів
оренда квартири Київ

Про це він повідомив в інтерв’ю журналу Banker.

Так, за словами Пишного, зараз українські банки вже тестують і оновлюють свої плани для забезпечення безперервної роботи. У цьому допомагає проект POWER BANKING, який в Україні запустили ще минулого року (якраз під час атак енергетичної системи з боку окупантів).

“Унікальний проект об’єднання зусиль усіх банків системи – POWER BANKING – вже налічує понад 2 300 банківських відділень у 382 населених пунктах, які працюватимуть навіть за тривалого відключення електропостачання. Наразі триває підготовка банківського сектора з урахуванням ймовірності нових терористичних атак на енергетичну інфраструктуру. Банки тестують та оновлюють плани безперервності”, – розповів Пишний.

При цьому він наголосив, що в українців завжди буде доступ до банківських послуг у будь-якому разі. Також він запевнив, що через ймовірні блекаути немає ризику для коштів громадян: гроші на банківських рахунках будуть збережені.

Великий Київ у Google News

підписатися