У МЗС відреагували на бажання Папи Франциска відвідати Київ

15:58 04.07

Візит Папи Франциска сприятиме відновленню миру на українській землі. Офіційний Київ неодноразово запрошував понтифіка відвідати Україну.

У МЗС відреагували на бажання Папи Франциска відвідати Київ

Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

Як писав “ВК“, раніше Папа Римський Франциск висловив сподівання, що після візиту в Канаду він міг би якнайшвидше відвідати Москву та Київ.

Ми вважаємо, що цей візит посилить роль понтифіка в відновленні миру на українській землі, а також підтримає дух українців, які зазнають невимовних страждань через агресію Росії“, – сказав Олег Ніколенко, слова якого наводить “Українська правда”.

Речник МЗС також прокоментував ігнорування Кремлем готовності Святішого Отця відвідати Росію: “Це є черговим свідченням того, що російський режим прагне війни, а не миру. Настав час поглибити зв‘язки з тими, хто цього щиро прагне”.

Поновлюємо запрошення Папі Франциску відвідати нашу державу та закликаємо продовжувати молитися за український народ. Добро неодмінно переможе російське зло”, – додав він.

Наразі відомо, що папа Франциск відвідує Канаду з 24 по 30 липня.

Раніше Франциск заявляв, що не підтримує президента країни-агресора Владіміра Путіна, але відмовився говорити про “добро і зло” в контексті війни Росії проти України. Також він припускав, що війну могли “спровокувати” або не змогли їй запобігти, натякнувши на відповідальність НАТО.

На початку травня МЗС України запросило Франциска відвідати Київ.

Читайте також: Папа Римський підняв український прапор “з мученицького міста – Бучі”

Великий Київ у Google News

підписатися