У “Мистецького арсеналу” буде новий директор: подробиці конкурсу

Автор: Любава Лисичкіна
21:40 27.08.2021

Голосування за директора “Мистецького арсеналу” пройде 8 вересня у приміщенні Державного управління справами. Дату повторних виборів призначили члени відповідної конкурсної комісії на першому засіданні, яке відбулося 27 серпня.

У “Мистецького арсеналу” буде новий директор: подробиці конкурсу

Як пише Суспільне,  голосування буде відкритим – кожен член комісії публічно скаже, за кого віддає голос.

Директора “Мистецького Арсеналу” мають обрати на наступні 5 років. 

В день конкурсу члени конкурсної комісії заслухають кожного кандидата чи кандидатку на посаду директора Арсеналу. Претенденти розкажуть про те, як бачать розвиток культурної інституції, мінімум, у найближчі п’ять років, адже на такий строк обирається директор. Також кожен кандидат відповість на питання членів комісії. Під час виступу всі можуть користуватися презентаційними матеріалами: відео, фото, тексти, графіка.

Потім члени комісії проголосують. Буде оголошено або переможця, або те, що конкурс не відбувся, як це сталося минулого разу, 6 липня.

Хто хоче очолити Арсенал

На посаду директора “Мистецького арсеналу” претендують шість кандидатів.

  1. Ярослав Биструшкін, з 2007 року приватний підприємець в галузі творчості, мистецтва та розваг. У 2002-2006 роках був депутатом Київради (пакет документів).
  2. Ольга Босак, працювала в “Нафтогазі”, Секретаріаті президента. Про себе вказала, що протягом останніх років зробила успішну кар’єру художниці (пакет документів).
  3. Алла Демура, засновниця театрального продюсерського центру Smartville та незалежного Театру Єсіних. Останній час працює в сфері освіти та розробки освітніх програм для дітей та дорослих з англійської мови (пакет документів).
  4. Михайло Кулиняк, музикант, кандидат наук. З 2010 по 2012 рік був міністром культури України. З 2013 по 2014 — генеральний директор національного палацу мистецтв “Україна”. Зараз працює директором Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (пакет документів).
  5. Оксана Мельник, 5 ранг державної служби, автор статуту “Мистецького арсеналу” у 2005 році, ініціатор створення робочих груп координатор, автор стратегії розвитку “Мистецького арсеналу” 2011 року. Працювала в Луврі, Центрі Помпіду, Міністерстві закордонних справ України (пакет документів).
  6. Олеся Островська-Люта, очолює “Мистецький арсенал” останні п’ять років (пакет документів).

Нагадаємо, директором Мистецького Арсеналу ледь не став ексміністр часів Януковича (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
    більше новин