У Музеї Івана Гончара фольклорист з Огайо заспіває американські народні пісні: від аппалачських балад до раннього джазу

Автор: Любава Лисичкіна
21:19 28.06

Вхід на подію за благодійний внесок від 300 грн. Бенджамін та Музей Івана Гончара підтримують збір на портативний РЕБ для морпіхів.

У Музеї Івана Гончара фольклорист з Огайо заспіває американські народні пісні: від аппалачських балад до раннього джазу
Організатор –  Музей Івана Гончара.
 
5 липня о 19:00 всіх бажаючих запрошують  до Музею Івана Гончара на благодійний вечір американської народної музики з Бенджаміном Стюартом. Беня – музикант і фольклорист з Огайо, що подорожував по всій Америці з метою дослідити і відтворювати традиційну музику. На концерті заспіває давні аппалачські балади та скрипкові награвання, робочі пісні, гірський госпел, ранній джаз, а також пісні протесту.
 
Також будуть представлені творчі кооперації з українськими музикантами. Звучатимуть дуети Бені з Ольгою Стернейчук (вокал), Олегом Масловим (банджо), Томою Вернидубом (гітара), Арсенієм Тарасовим (вокал), співатиме київський гурт “Вільце”.
 
“Народні пісні Америки” відкриють розуміння термінів “традиційна” та “народна” музика в американському контексті. Стюарт пропонує вам зануритися у прекрасну та автентичну сторону американської культури, яка мало або й взагалі не була відома за межами країни.
 
Адреса: Лаврська 19. Подія відбудеться просто неба у дворі музею.
Початок о 19:00
У разі повітряної тривоги концерт припиняється, відвідувачі мають залишити приміщення музею.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин