У Музеї історії міста Києва відкрилась виставка корифеїв українського живопису Тетяни Яблонської та Миколи Глущенка

02:23 06.10.2023

Виставка живопису «Колір як мова» видатних українських художників Тетяни Яблонської та Миколи Глущенка відкрилась в оновленій експозиційній залі Музейно-виставкового центру Музею історії міста Києва.

У Музеї історії міста Києва відкрилась виставка корифеїв українського живопису Тетяни Яблонської та Миколи Глущенка
оренда квартири Київ

Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«Виставка поєднала двох класиків українського образотворчого мистецтва, на творчості яких виховувалось не одне покоління художників. Тетяну Яблонську та Миколу Глущенка можна сміливо назвати корифеями українського живопису, яких об’єднує надзвичайно майстерне сприйняття і передача кольору. А нам, погодьтесь, нині бракує сонячних барв. Тому я вдячна Музеєві історії Києва за мистецтво, яке не лише надихає в ці непрості часи, а й сповнює гордості за нашу мистецьку спадщину», – сказала Ганна Старостенко під час вернісажу.

За її словами, в експозиції представлено понад 20 художніх робіт блискучих митців-колористів, творчість яких залишила вагомий слід в українській і світовій культурі.

Зокрема, представлені роботи з колекцій Музею історії міста Києва, Національного художнього музею України та родини Тетяни Яблонської. Окрім живописних робіт, глядачі також мають змогу побачити особисті речі Тетяни Яблонської – робочі окуляри, палітру та пензлики.

Виставка триватиме до 12 листопада за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7.

Графік її роботи – згідно із графіком роботи музею:

ср. – нд.: 12:00-19:00, пн – вт.: вихідні. Каса працює з 12:00 до 18:30.

Великий Київ у Google News

підписатися