У Могилянці сьогодні знову вибори. Це п’ята спроба обрати президента

Автор: Леся Москаленко
17:48 20.01

Сьогодні  вже вкотре відбулися вибори нового президента НАУКМА. Сергій Квіт набрав 232 голоси (39,1%), Олександра Гуменна – 201 голос (33,9%), отже, невдовзі буде другий тур, у якому переможець має набрати просту більшість голосів.

У Могилянці сьогодні знову вибори. Це п’ята спроба обрати президента

Чому ж на попередніх виборах не вдалося обрати президента НАУКМА? Переможець повинен отримати понад 50% голосів виборців, а якщо 40-50 чоловік у другому турі голосують проти обох кандидатів, тоді жоден не отримує необхідної кількості голосів. Саме через так званих «противсіхів»  Могилянці досі не вдалося обрати президента.

«Це ж абсурд – приходити на вибори узимку, під час пандемії, аби проголосувати проти обох кандидатів, – ділиться враженнями член Наглядової ради НАУКМА Йосип Зісельс, – доказів, що це робиться навмисне, ми не маємо, але і у випадковість я не вірю».

Пан Зісельс вказав іще на одну дивну тенденцію – небажання викладачів приходити на вибори. Так, сьогодні проголосувало усього 58,42% викладацького складу, тоді як студенти показали результат – 85,39%, а працівники Могилянки – 98,30%. «Ми відчували, що може бути щось недобре, тому і зробили звернення до Могилянської спільноти», – каже Йосип Зісельс.

У своєму зверненні Наглядова рада НАУКМА закликала усю Могилянську спільноту прийти і проголосувати на виборах президента НАУКМА, дотримуватися високих моральних стандартів академії та згуртуватися заради її майбутньої гідності. Члени Наглядової ради також засудили будь-які намагання знецінити Могилянку, дискредитувати кандидатів на посаду президента та і виборчий процес загалом.

Попереду – другий тур виборів, і хто б у ньому не переміг, його чекає велика робота із пошуку діалогу між різними командами та відновлення престижу Могилянки.

Читайте також: Києво-Могилянка створить технопарк у старій п’ятиповерхівці на Печерську

Нагадаємо, фундаторка та благодійник Могилянки стали святими.

Великий Київ у Google News

підписатися