У Маріуполі загинула психологиня полку «Азов», яка перед цим втратила сина і зятя

Автор: Любава Лисичкіна
20:30 05.05

Наталія Луговська вступила до «Азову» після загибелі свого сина у 2018 році.

У Маріуполі загинула психологиня полку «Азов», яка перед цим втратила сина і зятя

Про загибель Наталії Луговської у четвер, 5 травня, повідомила Червоноградська міська рада.

«В Маріуполі загинула Наталія Луговська – психолог полку «Азов» і мама «Баррета» Юрія Луговського… Після загибелі сина Наталія продовжила його справу і до останнього залишалась з воїнами на «Азовсталі»… Світла пам‘ять і вічна слава…», – повідомила Червоноградська міська рада.

Раніше Наталія Луговська працювала психологом в реабілітаційному центрі воїнів АТО в місті Соснівка і займалась активною волонтерською діяльністю, допомагаючи українським військовим на сході України. Проте у 2018 році її син Юрій Луговський («Баррет»), який служив в «Азові», загинув під час виконання бойового завдання на сході. Йому було 23 роки, він жив з рідними у Червонограді.

Після загибелі сина Наталія Луговська вступила до полку «Азов», щоб продовжити його шлях.  Відомо, що півтора тижні тому на Азовсталі загинув її зять Олексій Ластович, боєць полку «Азов».

Як відомо, сьогодні 8 річниця з дня створення батальйону «Азов».  У вівторок, 3 травня, 156 цивільних осіб, яких було евакуйовано 1 травня з Маріуполя, прибули до Запоріжжя. Їм надають всю необхідну допомогу.

За даними Ірини Верещук, ще декілька сотень людей залишаються на території заводу «Азовсталь».

Великий Київ у Google News

підписатися