У людей, які ігнорують карантин, тільки один шлях побороти коронавірус — інфекціоніст

Автор: Любава Лисичкіна
18:45 24.04

На переконання лікаря держава повинна масово надати можливість вакцинації всім бажаючим і не створювати соціальну дистанцію за групами та категоріями.

У людей, які ігнорують карантин, тільки один шлях побороти коронавірус — інфекціоніст

Таку думку висловив в ефірі програми “Сьогодні День”  київський лікар-інфекціоніст Андрій Александрін.

За словами лікаря, зупинити поширення коронавірусу в Україні може тільки вакцинація всіх бажаючих, оскільки українці масово не дотримуються карантину. На переконання лікаря  як тільки    ослабляються карантинні заходи,   так  одразу ж через пару тижнів   знову  фіксується різкий скачок інфікувань, зростання кількості  госпіталізацій, а також,  кількість смертних випадків.

Александрін переконаний, що  у цих умовах держава повинна масово надати можливість вакцинації всім бажаючим. 

“Наразі для нашої країни вже всім зрозуміло, що ми не здатні запроваджувати адекватні карантинні заходи і виконувати їх. Для нас єдина можливість – це вакцинопрофілактика. Медики не можуть силоміць тягнути людей на вакцинацію, на сьогодні ми спостерігаємо величезну кількість відмов. При цьому є велика кількість людей, які хочуть отримати вакцинацію, але вони не належать до тієї чи іншої групи і змушені чекати незрозуміло скільки часу”, – сказав інфекціоніст.

Нагадаємо, у Києві виявили за минулу добу 1027 хворих на коронавірус. А підтверджених випадків захворювання в місті на сьогодні 191 165.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...