У Київському зоопарку африканські черепахи перейшли до літнього вольєру

Автор: Марина Максенко
15:05 24.06.2022

Африканська пара — Дядя Саша та Матільда, перейшли на свою “фазенду”. Після обов’язкового зважування з’ясувалось що 35-річний Дяда Саша додав 7 кг (до 72 кг), а 40-річна Матільда погладшала на 4 кг і має вагу 45 кг.

У Київському зоопарку африканські черепахи перейшли до літнього вольєру
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє пресслужба KyivZoo.

“Нагадаємо, що пара має чотирьох дитинчат. І хоча найбільший з них (Круглик) важить лише 585 гр, а найменша (Цяточка) всього 388 гр вони вже цілком самостійні і живуть окремо від батьків з братиком Мартіном та сестричкою Лолою” — повідомили в закладі.

До виходу черепах  проростили у вольєрі цілий луг різнотрав’я, яке вони з задоволенням поїдають. У їхньому розпорядженні печера-сховок з інфрачервоними лампами для обігріву та спеціальна “пісочниця” для комфортного відпочинку.

Шпорові черепахи – рослиноїдні. Вони харчуються травою, сіном, овочами та фруктами. А особливий смаколик – гібіскус — в зоопарку вирощують самі. І пригощають черепашок гілочками цілорічно.

В KyivZoo кажуть, що колекція шпорових черепах з початку весни стала більшою. Із розбитого окупантами приватного зоопарку в Ясногородці було врятовано 17 молодих черепашок: вісім середніх, віком до 7 років та вагою 5-7 кг (їх можна побачити на Острові звірів), і дев’ять маленьких – віком до 1 року і вагою до 150 гр (наразі експонуються у павільйоні “Пустеля”).

Великий Київ у Google News

підписатися