У Києві з’явився перший сервіс прокату електромопедів – у КМДА взялись за голову від кількості порушень

Автор: Галина Ворона
18:47 22.10

Не встигла столична влада оговтатись після “утихомирення” самокатників, як на вулицях Києва з’явились перші прокатні електромопеди, від нахабства яких у КМДА беруться за голову.

У Києві з’явився перший сервіс прокату електромопедів – у КМДА взялись за голову від кількості порушень

Як розповів заступник голови КМДА Костянтин Усов, компанія ТОВ “Зелектра” вивела на вулиці електромопеди без погодження з містом.

Крім того, усі вони припарковані на тротуарах, а за правилами дорожнього руху мають стояти на паркомайданчиках.

Також Усов нагадав, що з 2010 року в Україні користувачі мопедів повинні мати посвідчення водія категорії А1, а електромопеди – держномер, а не тільки корпоративний, як на цих електромопедах.

Згідно з ПДР, мопед має рухатися тільки біля правого краю дороги і не перевищувати 50 км/год. Водій і пасажир мають бути у шоломах. 

Нам відомо, що ТМ Scroll також планує вивести свої електромопеди. Тому вже наступного тижня ми проведемо з операторами прокату електротранспорту, профільними департаментами і комунальними підприємствами робочу зустріч, щоб розвиток прокатних електромопедів у столиці відбувався цивілізовано”, – додав чиновник.

Нагадаємо, влітку КМДА підписала Меморандум про співпрацю, під яким підписались представники всіх семи компаній прокату самокатів, що сьогодні надають послуги у столиці. Про умови меморандуму – читайте тут. Та нещодавно столична влада звернулась до компаній з “першим китайським попередженням” через порушення правил.

Великий Київ у Google News

підписатися