У Києві з’явився Інноваційний комплекс у складі Наукового парку адитивних технологій: біомедична інженерія, 3D-друк, навчання ветеранів

Інноваційний комплекс відкрито у складі Наукового парку адитивних технологій Sikorski Challenge та Навчально-інноваційного центру протезування та реабілітації.

Про це розповіли у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Інноваційний комплекс у складі Наукового парку адитивних технологій — це:

  • сучасний та інклюзивний простір для розвитку адитивних технологій та біомедичної інженерії, розробок, стартапів і нових технологічних рішень;
  • обладнані лабораторії з 3D-друку, сканування та моделювання.

Крім цього, це також і місце освіти та реінтеграції ветеранів і ветеранок. Зокрема, на базі Інноваційного комплексу вже у травні розпочнеться безоплатне навчання для ветеранів та ветеранок — курс «3D-моделювання і друк в інженерії та біомедінженерії» від Благодійного фонду «Коло», КПІ ім. Ігоря Сікорського та appflame.

Тут захисники, учасники бойових дій та постраждалі від війни разом із командою фахових інженерів і науковців КПІ ім. Ігоря Сікорського зможуть: досліджувати та проєктувати за напрямами біомеханіки, 3D-сканування та моделювання, прототипування та виготовлення. А також опановувати інженерні професії і створювати нові технології.

Засновниками цього унікального простору є:КПІ ім. Ігоря Сікорського, Sikorsky Challenge Україна, Благодійний фонд “КОЛО” та Генезіс Інженірінг Україна. До створення долучилися партнери та меценати, завдяки яким здійснено закупівлю навчального та дослідницького обладнання, а також створено умов для дуальної освіти та ветеранських програм.

Велику роль у розвитку адитивних технологій відіграє КПІшна команда ADDEX (ліцеїсти, студенти та викладачі), адже вони нині активно співпрацюють з реабілітаційними центрами й госпіталями за напрямом ортезування.