Про це розповіла заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.
За її словами, у Києві наразі зареєстровано близько 450 тисяч ВПО, тож новий хаб має стати для них комунікаційною платформою, зокрема для мешканців міст, що перебувають на окупованих територіях або територіях, де ведуть бойові дії.
Цей проєкт також покликаний сформувати безпечне соціальне середовища, забезпечити інтеграцію вразливих груп у приймаючу громаду та можливостей для розвитку й самореалізації, сприяти взаєморозумінню та солідарності, а також забезпечити освітню, психосоціальну, медичну та юридичну підтримки.
У майбутньому це стане місцем їх постійної комунікації з владою, між собою та зі своїми громадами. Важливо, щоб цей простір став не лише фізичною точкою дотику, а й символом підтримки, допомоги та єдності. Ми прагнемо створити середовище, де люди відчуватимуть себе захищеними і знатимуть, що мають усі можливості для самореалізації та інтеграції у громаду”, – зазначила Марина Хонда.
Хаб розташований на Харківському шосе, 4-А у двоповерховій будівлі площею 550 квадратних метрів, яку повністю обладнають для проведення понад 20 різних активностей.
Підготовчі роботи на території хабу розпочнуть у вересні 2024 року, включаючи розчищення ділянки, планування території та облаштування під’їзних шляхів.
Проєкт хабу розроблений з урахуванням вимог безбар’єрності. Окрім внутрішніх ремонтів, передбачено облаштування зовнішньої території з асфальтуванням доріжок та забезпеченням безбар’єрності. Для безперебійної роботи хабу встановлять сонячні панелі. Введення в експлуатацію заплановано на грудень 2024 – січень 2025 року.
Читайте також: На лівому березі з’явився перший безкоштовний простір Vcentri HUB – кому і чим він буде корисний
Нагадаємо, футболіст Олександр Зінченко подарував домівку маленьким переселенцям з Бахмута.