У Києві з’явилася інтерактивна мапа з міськими проектами

Автор: Любава Лисичкіна
18:38 19.11.2021

На мапі можна побачити подробиці про заплановані роботи, вартість, терміни та ступінь готовності найбільших проектів столиці.

У Києві з’явилася інтерактивна мапа з міськими проектами
оренда квартири Київ

Як повідомляється, мапа буда цікавою для активістів, які в першу чергу слідкують за забудовами в історичній частині міста. 

Об’єкти на мапі розбиті за категоріями, налаштування можуть показувати як всі наявні проекти, так і за напрямками. Зокрема, будівництво, ЖКТ, медицина, соціальна сфера, спорт та дороги. 

На мапі  можна побачити , що з  основних об’єктів наступного року планують розпочати будівництво парку «Почайна», реконструювати парк «Юність», річку Либідь, Київський фунікулер, а також продовжити реконструкцію Київського зоопарку, парку «Наталка» та облаштування зони відпочинку «Центральна» на Трухановому острові.

Також планують провести реконструкцію Верхнього та Нижнього валів, вулиці Кирилівської з ремонтом трамвайних колій, вулиці Петра Сагайдачного з облаштуванням пішохідної зони, будівництво ділянки Великої окружної дороги та завершити Подільсько-Воскресенський мостовий перехід.

Крім того, заплановано будівництво трамвайної лінії від вулиці Старовокзальної до Палацу спорту, реконструкція трамвайних колій від вулиці Гната Юри та лінії від вулиці Милославської до Дарницького вокзалу.

Нагадаємо, Софію Київську залишили без магістрального газопроводу (ФОТО, ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися