Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.
За її словами, у жовтні на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству по допомогу вже звернулися 461 жінка та 52 чоловіки. Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надали близько 170 консультацій щодо домашнього насильства.
Як зазначила чиновниця, ці показники майже на 27% перевищують вересневу статистику.
Марина Хонда уточнила, що у жовтні в кімнатах кризового реагування перебували 14 жінок, 9 дітей та 2 чоловіків. У притулку – 6 жінок та 5 дітей.
Кожен випадок насильства – це не лише проблема конкретної сім’ї, а й тривожний сигнал для всього суспільства. Якщо ви або ваші знайомі постраждали від домашнього насильства, не бійтеся звертатися по допомогу. Наші фахівці завжди готові надати необхідну підтримку та консультацію. Ви можете отримати повний комплекс підтримки, зокрема фахову психологічну та юридичну допомогу, а також можливість тимчасового безпечного перебування в кімнатах кризового реагування або притулках. Їхні адреси не розголошуються з міркувань безпеки. Пам’ятайте, ви – не одні. Є люди, які хочуть та можуть вам допомогти, – звертайтеся“, – наголосила заступниця голови КМДА.
Міська служба телефона довіри працює абсолютно конфіденційно, безоплатно та цілодобово за номерами:
- 15-00 (зі стаціонарного);
- 044-272-15-00 (із мобільного).
Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу в Денному центрі соціально-психологічної допомоги за адресою: вул. Райдужна, 6-А.
Звернутися для консультацій юристів і психологів також можна в соціальних мережах Центру: Facebook; Instagram.
Читайте також: 42-річний киянин, який “відсидів” за вбивство вітчима, отримав пів року арешту за домашнє насилля над матір’ю
Нагадаємо, у Києві розпочався проєкт комплексної психологічної підтримки сімей військовослужбовців.