У Києві злочинці вимагали від страхового агента 130 тисяч гривень

Автор: Марія Супрун
12:49 08.10.2021

У Києві викрито злочинну групу, до складу якої входили адвокат, керівник підрозділу страхової компанії та ще чотири особи. Вони вимагали від страхового агента 130 тис гривень.

У Києві злочинці вимагали від страхового агента 130 тисяч гривень
Світлодіодне освітлення

Як розповіли у прокуратурі, потерпілий працював контрагентом однієї із страхової компанії та займався укладанням, від її імені, полісів обов’язкового страхування власників наземних транспортних засобів.

При цьому, у потерпілого виникала заборгованість перед страховою компанією, у зв’язку з чим між ним та керівником підрозділу виник конфлікт та спір щодо суми заборгованості, яка за підрахунками потерпілого становила 62 тис. гривень, а за розрахунками керівника підрозділу – близько 130 тис. гривень.

Керівник підрозділу не став вирішувати зазначений спір у встановленому законом порядку, а прийняв рішення примусити потерпілого віддати кошти шляхом погроз. Він звернувся до знайомого адвоката, який в свою чергу залучив ще чотирьох осіб.

Учасники групи систематично у період з лютого по липень 2021 року вимагали від потерпілого повернення боргу. Погрози надходили на телефон потерпілого, а також під час зустрічі, у ході якої потерпілого навіть побили.

Побоюючись за своє життя потерпілий у травні та липні 2021 року переказав на рахунок страхової компанії 30 тис.грн та 33 тис.грн відповідно.

Наразі учасникам групи повідомлено про підозру у вчиненні злочину, а також до суду скеровано клопотання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 5 років. Слідство триває.

Нагадаємо, сьогодні вночі, 8 жовтня, народний депутат Антон Поляков був знайдений мертвим в таксі – деталі за посиланням. В Києві розпочато розслідування за фактом смерті Полякова. Автомобіль, в якому помер нардеп Поляков, вилучено (ФОТО). Згодом в прокуратурі назвали попередню причину смерті.

Великий Київ у Google News

підписатися