У Києві збільшать кількість відеокамер з фіксацією автономерів та посилять охорону шкіл

Автор: Марія Супрун
11:11 28.11.2021

Програма «Безпечна столиця» на 2022-2024 роки передбачає посилення охорони навчальних закладів та встановлення системи відеоспостереження на вулицях Києва з фіксацією номерів транспортних засобів.

У Києві збільшать кількість відеокамер з фіксацією автономерів та посилять охорону шкіл

Про це повідомив депутат Київради, перший заступник голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Віталій Нестор.

За його словами, ефективна робота камер відеоспостереження допоможе попереджати злочини, тим самим зменшуючи їх кількість, що дасть можливість перейти на новий рівень запобігання злочинності у столиці.

«На наступний рік програма «Безпечна столиця» передбачає декілька пріоритетних напрямків. Насамперед, це забезпечення муніципальною охороною дошкільних навчальних закладів та комунальних закладів освіти у Києві. Наступний пріоритетний напрямок, над яким ми працюємо і вважаємо, що він потребує внесення змін й повинен бути відображений у програмі, – це забезпечення постійним відеоспостереженням вулиць міста та відеоспостереженням з фіксацією номерів транспортних засобів», – зазначив Нестор.

Депутат додав, що також у зв’язку з пандемією у Києві потрібно збільшувати кількість інспекторів, які будуть здійснювати контроль за дотриманням карантинних обмежень у громадських закладах з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції у місті.

Нагадаємо, на Бесарабській площі зникли бетонні блоки, але водіям нагадали про десяток відеокамер.

Великий Київ у Google News

підписатися