Де в Києві можна здати неробочу електротехніку (ЛОКАЦІЇ)

11:56 30.11.2020

З 5 грудня розпочинається акція, протягом якої кияни матимуть можливість принести свою застарілу або неробочу техніку та безкоштовно здати її на утилізацію в мобільні пункти.

Де в Києві можна здати неробочу електротехніку (ЛОКАЦІЇ)

 Як розповіли у Центрі управління відходами, електронне обладнання небезпечне, адже містить токсичні, отруйні, канцерогенні або реактивні компоненти, такі як свинець, миш’як, ртуть, кадмій, селен, бром. Тому вкрай важливо правильно утилізувати такі відходи, а не відвозити їх на звалища, де вони будуть роками отруювати довкілля.

Щоб кожен міг позбутися старих приладів без шкоди для довкілля, у тестовому режимі щосуботи протягом місяця спеціальні автомобілі будуть стояти на різних популярних локаціях Києва та у визначений час приймати техніку на утилізацію.

Цією послугою можна буде скористатися вже з 5 грудня. Цього дня мобільні пункти будуть знаходитись на таких локаціях:

  • м. Лук’янівська, паркінг біля McDonald’s, 09:00-11:00 
  • м. Виставковий Центр, паркінг біля центрального входу до ВДНГ, 09:00-11:00
  • м. Тараса Шевченка, паркінг біля виходу з метро, 12:00-14:00
  • м. Позняки, паркінг ТЦ «Піраміда», 12:00-14:00
  • м. Дарниця, паркінг біля універмагу «Дитячий світ», 15:00-17:00
  • м. Героїв Дніпра, паркінг біля ТРЦ Dream Town, 15:00-17:00

Також щосереди безкоштовно приймають техніку на утилізацію за адресою: вул. Шутова, 16 (завод «Аналітприлад») з 9:00 до 18:00.

Повний перелік відходів, які приймаються, доступний на сайті компанії. Слідкувати за розташування мобільних пунктів прийому техніки можна у Facebook

Зазначається, що всю принесену техніку спеціалісти розберуть на компоненти: скло, пластикові деталі, металеві та інші елементи. Відходи відсортують за фракціями та будуть накопичувати для передачі підрядникам на подальшу переробку та виготовлення нових продуктів. Небезпечні відходи підуть на знешкодження.

Нагадаємо, кияни прикрасили під’їзд на кошти з переробки вторсировини.

Великий Київ у Google News

підписатися