У Києві запрацював оновлений сайт містобудівного кадастру

12:40 02.09.2020

У Києві в тестовому режимі почав працювати оновлений сайт містобудівного кадастру, через який можна буде онлайн отримувати послуги, що стосуються містобудування.

У Києві запрацював оновлений сайт містобудівного кадастру

Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

“Геопортал поки що знаходиться у режимі дослідної експлуатації. Якщо ви помітили якийсь баг – пишіть мені, будемо виправляти”, – зазначив Тацій.

На сайті містобудівного кадастру кияни можуть користуватись мапою, де міститься важлива для проєктування будівництва інформація. Також невдовзі на геопорталі запрацюють деякі онлайн-послуги.

Чим корисний цей ресурс для киян:

  1. Можливість замовляти витяги із кадастру онлайн. Цей документ необхідний для проєктування будинків у Києві. Нині для отримання витягу необхідно подавати документи через Департамент, а після запуску такої функції на сайті можна буде робити це в електронному вигляді.
  2. Отримання довідки про перейменування і найменування вулиці також онлайн. Наразі цю функцію можна здійснювати виключно через Департамент у друкованому вигляді – на папері. Переведення цієї послуги в електронну площину дасть змогу киянам значно економити час.
  3. Буде доступна зручна в користуванні мапа Києва з важливою для забудовника інформацією: функціональне призначення територій, об’єкти-пам’ятки культурної спадщини з інформацією про обмеження для нового будівництва, планувальні обмеження за діючим Генпланом та ще з десяток різних шарів. Це допоможе під час планування будівництва врахувати всі деталі, які можуть вплинути на проєкт забудови і територію міста.
  4. Зручний у користуванні інтерфейс сайту, що допомагає економити час на пошуку необхідних сервісів та інформації.

Нагадаємо, наразі у столиці всі містобудівні умови та обмеження, видані з 2011 року до 1 липня цього року, переведені в електронний вигляд.

Великий Київ у Google News

підписатися