У Києві залишається загроза авіаційних та ракетних ударів противника — Жирнов

Автор: Марина Максенко
17:20 02.05

Ситуація в Києві контрольована, проте залишається загроза авіаційних та ракетних ударів супротивника, зокрема, щодо цивільної інфраструктури столиці.

У Києві залишається загроза авіаційних та ракетних ударів противника —  Жирнов

Про це повідомив начальник Київської міської воєнної адміністрації Микола Жирнов.

Він нагадав, що, зокрема, внаслідок ракетного удару минулого тижня було пошкоджено багатоповерховий будинок у Шевченківському районі. Одна людина загинула, десять отримали поранення.

“Всього з початку широкомасштабного вторгнення в Києві загинуло близько 100 людей, у тому числі 4 дитини, поранення отримали понад 400 городян. Також пошкоджено понад 200 житлових будинків, а також приватні садиби, школи та дитячі садки”, – зазначив Микола Жирнов.

За його словами, до Києва продовжують прибувати мешканці. Тому основні зусилля служб міста спрямовано забезпечення життєдіяльності столиці: розбір завалів, розмінування, налагодження транспортної інфраструктури міста.

Для сполучення лівого та правого берегів міста працює метрополітен. Відновлено рух 17 автобусними маршрутами через Північний, Південний та Дарницький мости. Наземний громадський транспорт столиці (автобуси, тролейбуси, трамваї) курсує з 07.00 до 21.00.

“КМВА звертається до власників авто – не займати смугу громадського транспорту! Нею користуються автомобілі, які обслуговують підприємства критичної інфраструктури та військові. Також рекомендуємо киянам надавати перевагу громадському транспорту, щоб не створювати пробки на дорогах столиці. Також просимо городян економити пальне”, – зазначив Микола Жирнов.

Саперні підрозділи ДСНС та комунальні служби Києва працюють над тим, щоб місця відпочинку на природі знову стали безпечними для киян, додав начальник КМВА.

Великий Київ у Google News

підписатися