У Києві заклад вищої освіти встановив рекорд найдовшої лекції

Автор: Любава Лисичкіна
18:15 18.06

Цей рекорд став не лише радісною подією, а і технічним викликом.

У Києві заклад вищої освіти встановив рекорд найдовшої лекції

Як повідомляється, найтривалішу безперервну 32-годину мотиваційно-освітню лекцію «Ми діти твої, Україно!» провели у «Національній академії управління».

Там встановили рекорд України, провівши найдовшу лекцію, та присвятили цей рекорд 32-ій річниці з дня заснування академії.

Захід мав і конкретну ініціативу – підвищення усвідомлення взаємної підтримки українців в усьому світі, розуміння ґрунтовної освіти та сприяння співпраці науковців, викладачів та здобувачів вищої освіти.

У лекції взяли участь 23 спікери з 12 країн. Наприклад, під час відрядження до Вашингтону свою частину лекції на тему «Науковий потенціал Національної академії управління» прочитав Начальник управління адміністрації Державної прикордонної служби України, доктор юридичних наук, професор Юрій Богданович Курилюк.

Оксана Куприянчик – бойовий медик, інструктор «Центру навчання та забезпечення бойових медиків», провела її з передової, адже зараз вона на війні.

Заслуговує на окреме визнання і потужна частина лекції ректора «Національної академії управління», доктора економічних наук, професора Сергія Аркадійовича Єрохіна «Наші цивілізаційні цінності». 

Цей рекорд став не лише радісною подією, а і технічним викликом, адже технічний супровід повністю забезпечував один фахівець (що на даний час також є рекордом) – Антон Луненко, перебуваючи в Кракові, аби перебої зі зв’язком не завадили провести безперервну лекцію-стрім.

Кожен охочий може переглянути запис мотиваційно-освітньої лекції «Ми діти твої, Україно!» на ютуб-каналі закладу.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин