У Києві зафіксували перевищення концентрації небезпечних речовин у повітрі 

14:37 20.01

Протягом періоду з 10 до 15 січня у Києві зафіксували перевищення допустимих концентрацій середньодобового вмісту небезпечних речовин у повітрі.

У Києві зафіксували перевищення концентрації небезпечних речовин у повітрі 

Про це повідомляє пресслужба Центральної геофізичної лабораторії ім. Бориса Срезневського.

Загалом на 14 стаціонарних постах обсерваторії з 10 до 15 січня 2022 року було відібрано та проаналізовано 1500 проб повітря.

“Виявили перевищення допустимої концентрації завислих речовин в 1,0-1,2 раза на Бессарабській площі в усі дні спостережень, діоксиду азоту – у 4,1 рази – на площі Перемоги 10 та 11 січня. У 3,0-3,9 раза – на вулицях Семена Скляренка, Попудренка, Каунаській, площах Деміївській та Бессарабській, проспекті Перемоги (район метро “Святошин”), Оболонському проспекті. У 2,2-2,9 раза – на вул. Академіка Стражеска (перехрестя з бульваром Вацлава Гавела), вул. Олександра Довженка (район метро “Шулявська”)”, – кажуть  у обсерваторії.

Водночас на проспекті Науки біля метеомайданчика обсерваторії перевищень не зафіксували.

Крім того, на проспекті Перемоги, Бессарабській площі, вулицях Олександра Довженка, Каунаській та площі Перемоги було зафіксували перевищення максимально допустимої концентрації формальдегіду в повітрі у 2,1-2,4 раза, на інших постах обсерваторії цей показник був на рівні 1,0-1,9 раза.

“Загалом порівняно з попереднім тижнем у повітрі дещо знизився вміст формальдегіду, діоксиду азоту, оксиду вуглецю”, – уточнюють в обсерваторії.

Великий Київ у Google News

підписатися