У Києві за три дні втопились 5 людей, кількість потопельників з початку сезону жахає

Автор: Галина Ворона
16:27 09.08

Наслідки небезпечного відпочинку на воді продовжують поповнювати трагічну статистику загиблих. З початку року на воді у Києві загинуло 52 людини, з початку купального сезону вже 40. Тільки за останні три дні потонуло п’ятеро людей.

У Києві за три дні втопились 5 людей, кількість потопельників з початку сезону жахає

Як розповіли столичні рятувальники, у суботу, 7 серпня, вони тричі отримували виклики щодо потопельників.

Перший виклик пролунав о 15:06 з Дніпровського району столиці. По вул. Райдужна,15 на озері “Радунка” за допомогою водолазного спорядження було піднято на поверхню з глибини 6 м та доставлено до берега тіло жінки.

Наступний виклик про загибель на воді надійшов о 18:28. На Дніпрі, поблизу Південного мосту, чоловік пішов купатися і не повернувся. О 19:27 на відстані 30 м від лівого берега на глибині 6 метрів водолази виявили тіло чоловіка без ознак життя.

Третього потопельника знайшли у Деснянському районі столиці. По вул. Крайня, на озері Алмазне на відстані 10 м від берега за допомогою надувного човна надвичайники доставили тіло до берега та передали правоохоронцям.

У неділю, 8 серпня, вранці на озері Вирлиця, що у Дарницькому районі, виявили тіло чоловічої статі. За допомогою водолазно-рятувального спорядження та надувного човна потопельника доставлено до берега та передано до правоохоронців.

Ще один трагічний випадок стався у Дніпровський районі на озері “Тельбін” вже сьогодні, 9 серпня, вранці.
На відстані 10 метрів від берега на поверхні води виявлено тіло жінки віком близько 50 років.

Киян просять не нехтувати правилами безпеки під час відпочинку та відпочивати тільки в обладнаних для купання місцях. Слідкувати за собою та тими, хто знаходиться поруч.

Також рятувальники нагадують, що купатися п’яним не менш ризиковано, ніж сідати у такому стані за кермо автомобіля.

Нагадаємо,

Великий Київ у Google News

підписатися