У Києві за літо знесли 1700 МАФів: де стало вільніше

Автор: Тетяна Сененко
20:54 17.09

За три літніх місяці в Києві демонтували близько 1700 елементів благоустрою, що розміщувалися без дозвільних документів.

У Києві за літо знесли 1700 МАФів: де стало вільніше

Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Щоденна робота столичних інспекторів та демонтажних бригад комунального підприємства «Київблагоустрій» дає свої результати. Тільки влітку з вулиць столиці прибрали майже 1700 незаконних елементів благоустрою. До прикладу, на проспекті Маяковського, вулицях Глушкова та Героїв Дніпра. Наголошую, демонтаж застосовується виключно за дорученням Департаменту міського благоустрою і тільки тих тимчасових споруд, що розміщені без дозволів. Усі доручення публікуються на сайті. Виявляють та перевіряють законність розміщення нововстановлених об’єктів столичні інспектори благоустрою, яких у Києві близько 120», — повідомив Тимур Ткаченко.

Читайте також: Кави під шаурму біля метро не “бахнеш”. На Академмістечку зносять МАФи (ФОТО)

Найбільшою проблемою благоустрою влітку є стихійна торгівля – намети, парасольки, торговельне обладнання. За три місяці демонтували понад 800 таких локацій.

Читайте також: Оточили іномарками: власники захищали МАФи від демонтажу на Героїв Дніпра (ФОТО)

Зазвичай власники незаконних точок продажу розміщують своє торговельне обладнання біля зупинок громадського транспорту, на тротуарах, паркових зонах, біля виходів із метро. Така торгівля не тільки завдає незручностей, але і є небезпечною, оскільки якість реалізованої продукції нічим не підтверджена.

Нагадаємо,  раніше в Голосіївському районі Києва чоловік в оригінальний спосіб прибрав дерев’яну скриню, яку просто посеред вулиці після себе залишили стихійні торговці.

 

Великий Київ у Google News

підписатися