У Києві за два роки відремонтували понад 1,5 тис. укриттів: які плани на 2024-й

Автор: Галина Ворона
12:58 06.02

За останні два роки, 2022-2023, в Києві провели ремонти у 1582 укриттях та сховищах. Цього року планують відремонтувати ще майже 300 укриттів, а також облаштувати нові.

У Києві за два роки відремонтували понад 1,5 тис. укриттів: які плани на 2024-й Фото: архівне
оренда квартири Київ

Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, для проведення ремонтів в укриттях і сховищах місто виділило районним державним у місті Києві адміністраціям майже 1,8 млрд грн, на балансі яких перебуває більшість захисних споруд.

Як пояснив посадовець, райони визначають обʼєкти та перелік необхідних робіт, здійснюють закупівлі матеріалів та обирають підрядні організації.

Йдеться про безпеку й захист людей, тож усі без винятку мають усвідомлювати відповідальність за якість та надійність виконаних робіт, максимально раціональний підхід до використання бюджетних коштів”, – зауважив Петро Пантелеєв.

Він також нагадав, що у 2022 році проведено ремонтні роботи у 563 об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту міста, протягом 2023 року – у 1 019 найпростіших укриттях Києва.

На цей рік у столиці заплановано відремонтувати майже 300 укриттів, а також облаштувати нові – кілька десятків“, – додав заступник голови КМДА.

Читайте також: У столичних укриттях тестують систему, що сповіщає про аварії й підтоплення

Нагадаємо, у підземних громадських вбиральнях на Оболоні облаштували укриття.

Великий Київ у Google News

підписатися