У Києві з’явились перші велосипедні світлофори

17:28 24.05

В рамках реконструкції на вулиці Пушкінській для регулювання руху через перехрестя з’явились перші у Києві велосипедні світлофори.

У Києві з’явились перші велосипедні світлофори Фото: Київ − велосипедне місто

Як повідомляє у Facebook ГО “Київ − велосипедне місто”, два нових світлофора встановлено на перетині Пушкінської з бульваром Тараса Шевченка. Згодом вони також будуть розміщені на перехресті з вулицею Богдана Хмельницького та вулицею Прорізна.

Як пояснили в організації, перший світлофор (ближчий на фото) дублює автомобільний, а дальній світлофор у бульварній частині на 15 секунд довше дає зелену фазу велосипедистам, ніж водіям, щоб ті могли завершити рух.

Як повідомлялося раніше, на перехрестi вулицi Пушкiнськоï з бульваром Тараса Шевченка також облаштована велосипедна стiйка

Нагадаємо, у столиці в рамках капітального ремонту вулиці Пушкінській від площі Льва Толстого до Прорізної поклали нове дорожнє покриття, а також облаштували велодоріжку. Велосмуга уздовж Пушкінській є односторонньою, як і сама вулиця. Смуга в зворотному напрямку буде облаштована на сусідній вулиці – Терещенківській.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...