У Києві з шостого поверху викинули собаку: тварину рятують зоозахисники

Автор: Анна Ткаченко
15:51 12.11.2023

У Києві з шостого поверху багатоповерхівки викинули цуценя.

У Києві з шостого поверху викинули собаку: тварину рятують зоозахисники
оренда квартири Київ

Про це повідомили зоозахисники Kyiv Animal Rescue Group.

На диспетчерський телефон Команди повідомили, що з 6-го поверху багатоквартирного будинку викинули лабрадора.

“Чергові рятувальники помчали за вказаною адресою. На місці було багато людей та поліція, проте ніхто не зголосився відвезти собаку, котрій треба було надати термінову медичну допомогу, до ветеринарної клініки. Всі ці люди просто стояли та дивились”, – йдеться у повідомленні.

У рятувальників не було часу щось там виясняти, адже кожна хвилина могла б виявитися для песика фатальною. Люди на місці казали, що власниця була в стані сильного алкогольного сп’яніння.
 
“Рем, так звати нещасного пса, виявився щеням і зовсім не лабрадором, проте яка різниця? Якщо дзвонивші нашому диспетчеру придумали породу, щоб ми приїхали – дарма, ми рятуємо всіх тварин, котрим необхідна наша допомога. Бідного малого негайно шпиталізували до клініки та стабілізували стан. В режимі реального часу триває обстеження Рема, плекаємо надію, що отримані травми не надто серйозні”, – повідомили зоозахисники.
 
Поліцією відкрито кримінальне провадження по статті “Жорстоке поводження з тваринами”.
 
Нагадаємо, патрульна поліція Києва вилучила цуценя йоркширського тер’єра в чоловіка, який бив тваринку ногами просто посеред одного з київських парків.
 
 

 

Великий Київ у Google News

підписатися