У Києві з початку війни містяни отримали понад 105 тисяч продуктових наборів

Автор: Марина Максенко
15:57 13.05

Із початку повномасштабного російського вторгнення містяни отримали понад 105 тисяч продуктових наборів першої необхідності, близько 93 тисяч гарячих обідів та понад 50 тисяч овочевих наборів.

У Києві з початку війни містяни отримали понад 105 тисяч продуктових наборів

Також кияни отримали понад 530 тисяч соціальних послуг, у тому числі послуги обслуговування на дому.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він нагадав, що у Києві продовжує працювати Гуманітарний штаб. Він був створений із початком війни для створення резерву продуктів, предметів першої необхідності та медикаментів на випадок блокади столиці. Створеного запасу мало вистачити на два тижні для забезпечення усім необхідним 2 млн містян та уникнення гуманітарної катастрофи.

«Блокада столиці не загрожує, проте ми готові до будь-якого сценарію розвитку подій. За березень-квітень закуплено та отримано від благодійних організацій більше 6 тисяч тонн продовольчих товарів», – розповів Поворозник.

Із перших днів війни гуманітарний штаб забезпечував гарячим харчуванням, продуктовими пайками та предметами першої необхідності тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Територіальні центри та управління соцзахисту і до сьогодні забезпечують продуктами й предметами першої необхідності тих, хто найбільше цього потребує – одиноких і людей літнього віку, осіб з інвалідністю, матерів з маленькими дітьми.

Великий Київ у Google News

підписатися