У Києві єпископ відлупцював сусідку через “гучну” собаку

Автор: Тетяна Сененко
14:59 02.11.2021

У Києві в скандал втрапив єпископ Шепетівський Адріан Священнослужитель побив свою сусідку, з якою в нього виник конфлікт через собаку

У Києві єпископ відлупцював сусідку через “гучну” собаку

 Про це йшлося в сюжеті «Надзвичайних новин» на ICTV.

Інцидент стався біля будинку, що по вул. Анни Ахматової, 47 в Дарницькому районі Києва і зафіксований на відеокамері спостереження.

За словами постраждалої, причиною конфлікту став нічний  гавкіт її собаки породи російський тойтер’єр. Спочатку сусіди о 12-й ночі дзвонили, стукали у двері та погрожували заспокоїти собаку, хоча вона тоді, зі слів жінки, не гавкала. Двері тоді не відчинили, а за кілька днів власниця пса зустріла сусідку у дворі і попросила більше не турбувати їх уночі.

Після цього жінка збиралася повертатися додому, але раптово з будинку вилетів розлючений сусід.

«Увечері, близько 12-ої, до нас подзвонили у двері і почали стукати та лаяти аби ми заспокоїли собаку, хоча у цей час ми спокійно спали і собака, насправді, не гавкала. Через кілька днів я зустріла сусідку і попросила, щоб більше вони нас не турбували серед ночі. Збиралася вже іти, як з будинку вилетів її чоловік та почав мене гамселити»  – розповіла потерпіла.

Сусідка також нібито намагалася отримати відео з камер відеоспостереження, де було зафіксовано її побиття, тоді священник зчепився вже з її чоловіком.

До слова, на території Києво-Печерської лаври волонтери ловили кішок, щоб вакцинувати і стерилізувати їх. Водночас, Архімандрит виступив проти – каже, що це гріх.

Великий Київ у Google News

підписатися