У Києві вишукують фасади, які можуть впасти комусь на голову

Автор: Тетяна Сененко
18:10 07.06

Керівники РДА та відповідальні підрозділи мають перевірити будівлі, на яких може статися обвал фасадів чи деяких конструкцій.

У Києві вишукують фасади, які можуть впасти комусь на голову

Відповідне окреме доручення від 1 червня 2021 року підписав заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Згідно з документом, глави столичних райдержадміністрацій повинні провести обстеження фасадів будівель з метою виявлення архітектурних елементів, які можуть обвалитися. Це робиться з метою запобігти нещасним випадкам.

У разі виявленні можливого самообвалення архітектурних елементів, штукатурного шару або окремих фрагментів балконних плит, керівництву РДА доручено захистити прибудинкову територію; направити відповідні приписи організаціям, що обслуговують такі будівлі, щодо усунення виявлених потенційно небезпечних місць фасадів“, – вказано у дорученні.

Звітуватимуть голови РДА про виконану роботу Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА. Цікаво, що зробити це адміністрації мають до кінця сьогоднішнього дня – 7 червня.

Департамент житлово-комунальної інфраструктури, директором якого є Дмитро Науменко, повинен проаналізувати отриману інформацію надати пропозиції про усунення потенційно небезпечних місць на фасадах будівель. Дедлайн – до 10 червня.

Нагадаємо, днями, у самому центрі міста від балкону, що на 5 поверсі, відвалилася частина і впала на тротуар.

Раніше на вулиці Половецькій рухнув величезний балкон багатоповерхівки (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...