У Києві встановлять меморіальну дошку лікарю-онкологу Олегу Ременнику

Автор: Галина Ворона
19:33 05.02

У Києві встановлять меморіальну дошку в пам’ять про лікаря-онколога Олега Ременника, життя якого обірвав коронавірус.

У Києві встановлять меморіальну дошку лікарю-онкологу Олегу Ременнику

Як повідомляє пресслужба Київської обласної ради, це питання  погодили на засіданні комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації, житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій.

Меморіальну дошку розмістять на фасаді обласного онкологічного диспансеру на вулиці Багговутівській, де працював і рятував життя людей Олег Ременник.

Олег Ременник народився 16 жовтня 1958 року в місті Біла Церква. У 1981 році закінчив Київський медичний інститут за спеціальністю “лікувальна справа”, потім – інтернатуру за фахом “алергологія” і ординатуру за фахом “кардіологія”. Працював головним терапевтом управління охорони здоров’я КОДА. У 2002 році обійняв посаду головлікаря Київського обласного онкологічного диспансеру. У 2007 році Олег Ременник був призначений начальником Головного управління охорони здоров’я Київської області, а з 2013 року очолював Департамент охорони здоров’я області. Очолював облздоров столичного регіону до 2 серпня 2017 року. Потім займав посаду керівника КП Київської обласної ради “Київський обласний онкологічний диспансер”.

Читайте також: Кияни просять встановити меморіальну дошку на Колегії Павла Галагана

Нагадаємо, лікар-онколог Олег Ременник помер від коронавірусу наприкінці листопада минулого року.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...