Про це розповіла лідер «Європейської Солідарності» в місті Києві Марина Порошенко, додавши, що створення мережі таких закладів ще на крок наблизить Київ до найкращих європейських столиць в питаннях надання соціальних послуг.
Голова профільної комісії Київради наголосила, що одним із важливих аспектів роботи Центру буде допомога поліції у з’ясуванні обставин та деталей злочинних дій проти дітей.
«Щоб правильно провести опитування та повторно не травмувати дитину, в Центрі відбуватимуться сеанси одночасної роботи психологів та поліції. Коли в одному приміщенні з дитиною працює психолог, а в сусідній кімнаті, за непрозорим склом, – співробітник поліції через спеціальні засоби зв’язку корегує питання, які необхідно пропрацювати з дитиною і, які є важливими для слідства. Записи цих сеансів можна використовувати в суді без повторного допиту дитини, щоб уникнути психічних травм та додаткового стресу», – розповіла Порошенко.
За інформацією КМДА, лише за червень 2021 року в Києві зареєстровано 1825 звернень щодо насильства, а з початку року – понад 10 тисяч.
Якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за телефонами: 15-00 – зі стаціонарного або 044-272-15-00 – з мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу.
Нагадаємо, раніше Марина Порошенко вручила сертифікати випускникам курсу Political DebateUp.