У Києві відкрилась виставка картин, створених ветеранами ЗСУ під час реабілітації в госпіталі

Автор: Галина Ворона
23:22 29.06

У Колонній залі Київської міської державної адміністрації відкрили виставку картин. створених ветеранами ЗСУ під час реабілітації в госпіталі Києва.

У Києві відкрилась виставка картин, створених ветеранами ЗСУ під час реабілітації в госпіталі

Про це повідомляє КМДА.

Соціальна місія виставки – підтримати ветеранів, посприяти їхній інтеграції в сьогоднішнє суспільство і життя. Показати багатогранний внутрішній світ наших Захисників, здатність бачити і творити красу.

Серед авторів експозиції – захисники “Азовсталі”, колишні полонені Оленівки, військові зі складними контузіями та неврологічними ускладненнями. Завдяки урокам з олійного живопису від художниці Chepurna вони мали змогу відновити фізичний та емоційний стан під час реабілітації.

Ці хлопці прості люди, вони мають звичайні почуття – страхи, біль, бажання і мрії. Багато з них сьогодні зневірилися і почуваються непотрібними й покинутими. Майстер-класи з олійного живопису дають багатьом надію і віру в себе. Розкривають у військових творчу сторону, про яку хлопці навіть не здогадувалися. Через картини вони проживають власні історії, відчувають і усвідомлюють самих себе, і попри все випромінюють добро й любов”, – прокоментувала ідею реабілітації поранених через мистецтво художниця Chepurna.

Читайте також: Тіна Кароль пройшла курс військової підготовки із ветеранами “Азову” 

Нагадаємо, нещодавно у столиці відкрили третій Центр ветеранського розвитку, де допомагатимуть захисникам повернутись до мирного життя.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин