У Києві відбувся турнір з мініфутболу памʼяті бійця «Стугни» Михайла Матвіїва

Автор: Анна Ткаченко
02:24 09.10.2023

У неділю, 8 жовтня, у столиці пройшов футбольний турнір, присвячений полеглому Герою, бійцю «Стугни» Михайлу Матвіїву.

У Києві відбувся турнір з мініфутболу памʼяті бійця «Стугни» Михайла Матвіїва
Світлодіодне освітлення

У мирному житті воїн любив футбол: щотижня грав на полі, вболівав за ФК «Карпати» та підтримував збірну України на виїзних матчах, інформує “Вечірній Київ”.

Зіграти за себе та за Михайла зібрались чотири команди аматорів — «Козаки United», «Дніпро», «Схід» та «Армада». До слова, у складі останньої команди свого часу грав Герой.

Памʼятний матч організували на столичній арені «Лівий берег». Грали у форматі 7*7. Наприкінці напруженого поєдинку перемогу вирвала команда «Козаки United», друге місце посіли гравці «Дніпра», а третє — «Армади».

Нагороджував аматорів колишній півзахисник «Дніпра», «Динамо» та збірної України Сергій Коновалов. На пам’ятному матчі також була присутня мати Михайла — пані Марія, а також побратими з батальйону «Стугна».

Товариш по полю та друг у житті Сергій прокоментував «Вечірньому Києву», що Михайло був тим «об’єднуючим елементом», який тримав всіх разом: «Завжди відповідальний, креативний, усміхнений, мотивуючий. У будь-яку хвилину готовий прийти на допомогу — таким я запам’ятаю нашого Мішу. Це непоправна втрата для всіх нас. Михайло буде назавжди в моєму серці…».

Завдяки грі вдалось зібрати близько 10 тисяч гривень для одного з підрозділу 14 ОМБр. Зокрема, на дрони та екофло нашим воїнам.

Нагадаємо, Михайло Матвіїв мав позивний «Швидкий». Його прадід воював в УПА, а він — добровільно пішов у ЗСУ. Визволяв Київщину, Харківщину й загинув на Миколаївщині. Життя воїна зупинилося влітку, та тіло вдалося передати рідним лише через три місяці…

 

Великий Київ у Google News

підписатися