У Києві відбудуться безкоштовні екскурсії літописними місцями та вулицями, що зберігають мілітарі-історію міста

Автор: Галина Ворона
11:40 28.11.2023

Цього тижня у столиці для киян та гостей міста проведуть три безоплатніі екскурсії знаковими вулицями столиці, які зберігають спогади про визначні моменти історії нашого міста.

У Києві відбудуться безкоштовні екскурсії літописними місцями та вулицями, що зберігають мілітарі-історію міста Фото: ілюстративне з відкритих джерел
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

Екскурсія «Київ: стежиною воєнної історії»

В ході прогулянки затишними вулицями стародавнього Печерська ви познайомитеся з рядом об’єктів мілітарної історії Києва, а також почуєте про події багатолітньої боротьби за незалежність України, що триває й донині.

  •  Маршрут: Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України → Маріїнський парк → Будинок командувача військ Київського військового округу → Арсенальна площа.
  • Місце зустрічі вказано в анкеті.
  • 30 листопада, четвер, 15:00 – реєстрація за посиланням.

Екскурсія «Все починається з Університету»

Під час екскурсії ви дізнаєтеся, як Університет дав початок розбудові нового кварталу Києва, а також познайомитеся з історією створення навколо червоного корпусу чудового парку та ботанічного саду.

  • Маршрут: станція метро «Університет» → Ботанічний сад ім. академіка О. В. Фоміна → Червоний корпус КНУ → Бібліотека ім. В. І. Вернадського → Парк ім. Т. Г. Шевченка.
  • Місце зустрічі вказано в анкеті.
  • 30 листопада, четвер, 15:00 – реєстрація за посиланням.

Екскурсія «Провулками київського Кудрявця»

Познайомтеся з літописними місцями Києва та творіннями багатьох видатних киян – архітекторів, художників, письменників та акторів, що мешкали в цій місцевості у різні часи.

  • Маршрут: Львівська площа → Вознесенський узвіз → Кудрявська площа → вул. Січових Стрільців.
  • Місце зустрічі вказано в анкеті.
  • 1 грудня, п’ятниця, 15:00 – реєстрація за посиланням.

Як зазначили в управлінні туризму, реєстрація на екскурсії обов’язкова, бо кількість місць обмежена. Бажаючі відвідати заходи отримають підтвердження реєстрації телефонним дзвінком або SMS-повідомленням.

Організатори також наголошують, що екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття неподалік.

Читайте також: Подорож до ельфів: киян запрошують прогулятись Різдвяною фабрикою мрій

Нагадаємо, цієї зими поле тюльпанів “Добропарку” засяє тисячами ліхтариків.

Великий Київ у Google News

підписатися