У Києві вдвічі побільшало машин

Автор: Тетяна Сененко
15:57 11.10

Кількість автомобілів в столиці продовжує зростати (з 2015 року в 1.7 раз). Сьогодні ж їх кількість досягла 1 млн 60 тис. З них близько 60% авто належать киянам, 30% – жителям передмістя і ще 10% припадає на транзит.

У Києві вдвічі побільшало машин

Щодня в середньому столичний водій витрачає 45 хвилин, стоячи у пробках, що в рік становить майже 9 днів.

До слова, новий сучасний і комфортний громадський транспорт допоможе розвантажити столичні дороги.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час презентації основних напрямків концепції транспортної та паркувальної політики Києва.

“Сучасний та комфортний громадський транспорт – як і в багатьох країнах, допоможе розвантажити наші дороги. Громадський транспорт – це, в першу чергу, значна економія дорожнього простору. Якщо в порівнянні. Однією смугою дороги на автівках, наприклад, може проїхати за годину до 2 тисяч людей. А громадським транспортом: автобусом – до 5 тисяч, трамваєм – до 9 тисяч людей за годину”, – сказав він.

Читайте також: У людей забирають машини: власники “євроблях” можуть потрапити в пастку

Тим часом, в українських автосалонах залишилися лічені моделі нових авто, а за “небиті та нефарбовані” машини з ЄС та США доводиться добряче торгуватися. Ціни на вживані авто у світі б’ють рекорди: продати б/у-машину зараз можна вигідніше, аніж вона була придбана рік-два тому.

Читайте також: Машини – окремо, пішоходи – окремо. На Антоновича нова схема організації руху

Нагадаємо, як правило, на вторинному автомобільному ринку України деякі машини продаються легко і швидко, а деякі складно і довго. На це впливає безліч факторів: надійність, технічний стан і найголовніше – репутація автомобіля. Фахівці склали список автомобілів, які найважче продати на вторинному ринку в Україні.

 

Великий Київ у Google News

підписатися