У Києві тихцем розбирають унікальний “будинок з жуками”

Автор: Галина Ворона
21:43 12.06.2021

На вулиці Володимирській, що розташована в історичному ареалі Києва, почали розбирати триповерховий прибутковий будинок, побудований в останній третині XIX століття, що належав Марії Станіславській. Інтер’єр сходової клітки у цій будівлі прикрашає унікальний декор, що зображує рослини і комах – жуків і мух. Такого в Києві більше немає.

У Києві тихцем розбирають унікальний “будинок з жуками”

Про це у Facebook повідомляє активіст Степан Широчин.

За його словами, забудовник сусідньої ділянки поетапно виживає мешканців будинку №93 для знесення і ймовірного розширення будівництва за рахунок історичної будівлі.

Сьогодні будинок був помічений частково без покрівлі.

Робочі озвучують завчену методичку, що “розбирають аварійний будинок, щоб не обвалився”, хоча він ще недавно був у відмінному стані і його деградація вигідна тільки забудовнику!” – впевнений Широчин.

Він каже, що у попередні місяці з будинка пропали віконні рами – мовляв, щоб він швидше розвалився.

еобхідно терміново зупинити процес демонтажу історичного будинку! Замовник будівництва відомий, це “Сенс-буд”. Всі причетні зображені на паспорті будівництва на ділянці №95. Ну і питання до КМДА: як же так вийшло, що забудовник нахабно і безкарно виживає людей з будинку, щоб його знести. і все це відбувається і ніхто це не зупиняє?” – обурюється активіст.

Нагадаємо, будинок №93 на вулиці Володимирській розташований впритул до будівельного майданчика і життя його мешканців через це перетворилось на Армагеддон: через будівництво у їхніх квартирах тріщать стелі і стіни, розходиться підлога, руйнуються під’їзди, лопають труби. А порятунку немає ні від правоохоронців, ні від влади.

Великий Київ у Google News

підписатися