До складу робочої групи увійшли представники міської ради, Департаменту комунальної власності, Департаменту територіального контролю КМДА, поліції, Громадської ради при КМДА та експерт із безбар’єрності. Про це повідомила Леся Петрівська, Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю та голова Міського комітету доступності.
«Стихійна торгівля заважає вільному проходу пішоходів, особливо людей з інвалідністю, що є серйозною проблемою для міста. Крім того, поліція не має належних приміщень для зберігання вилученої продукції, тому здебільшого обмежується профілактичними заходами. Робоча група займеться пошуком вільних комунальних приміщень у кожному районі Києва для зберігання таких товарів. Місто також розглядає можливість виділення коштів на ремонт цих приміщень, аби створити належні умови для їх використання», – наголосила Леся Петрівська.
Читайте також: Київщина та Онтаріо об’єднують зусилля для розвитку: старт нового міжнародного партнерства
Крім того, комітет доступності вивчить досвід інших міст України, які вже успішно борються зі стихійною торгівлею, аби запровадити найкращі практики в Києві.