У Києві створять центр протидії інформаційним загрозам

Автор: Марія Супрун
19:57 24.06

У Києві створять ситуаційний центр протидії інформаційним загрозам у рамках комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2019–2022 роки.

У Києві створять центр протидії інформаційним загрозам

Таке рішення було підтримано 24 червня на пленарному засіданні Київради. Рішення підтримали 87 депутатів.

За словами депутатки Київради, заступниці голови Постійної комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг Ксенії Семенової, ситуаційний центр буде створено на базі центру обміну даними по вулиці Дегтярівській, 37 у Шевченківському районі м. Києва.

«Інформаційне суспільство розвивається стрімкими темпами, щоденно з’являється безліч викликів і загроз, особливо з боку держави-агресора. Діяльність центру буде спрямована на протидію інформаційним та кібер загрозам, які провокуватимуть створення гострих соціальних проблем, фінансово-економічну нестабільність та політичну розруху. Захист інформаційної сфери дуже важливий, потрібно своєчасно та ефективно  боротися з деструктивними процесами, які можуть впливати на цілісність та стабільність держави», – зазначила Семенова.

Нагадаємо, “Європейська Солідарність” ініціює визнання режиму Лукашенка таким, що становить загрозу міжнародній безпеці.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...